Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Spotkania autorskie

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Katka
Pisarz domowy
OSTRZEŻENIA: 0

Spotkania autorskie

Postautor: Katka » sob 14 wrz 2019, 18:48

Ostatni post z poprzedniej strony:

mrs.durst1 pisze:Generalnie ze spotkaniami autorskimi to mam niezłe przeboje. Dostałam chyba z 25 wiadomości w przeciągu 2 miesięcy, wszystko ładnie pięknie owszem, ale za darmo.
Jedna babka z przedszkola to się zdziwiła, że ja w ogóle chcę kasę, a zamiast niej zaproponowała, żebym zostawiła ulotki reklamujące książkę...
W jednej księgarni jest cykl spotkań "współfinansowanych z...", ale jak poszłam na spotkanie, żeby się dogadać to właścicielka uprzedziła, że nie dostanę wynagrodzenia i ogólnie to powinnam się cieszyć, że takie spotkanie mi zaproponowała i że to zaszczyt dla mnie, że się w jej księgarni pojawię.
Usłyszałam jeszcze parę innych rzeczy, po których miałam chec jej powiedzieć, żeby :shhh: :shhh: :shhh: ale dałam już wcześniej słowo, że przyjdę i umieściła informację na fb o spotkaniu tam, więc nie chciałam sobie mieszać.

:shock:
Brzmi to wszystko strasznie.

"Moje znaki szczególne
to zachwyt i rozpacz."
W. Szymborska

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz

Spotkania autorskie

Postautor: Navajero » sob 14 wrz 2019, 19:11

No niestety, bywa i tak. Pisanie to ciężki kawałek chleba :)

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
mrs.durst1
Debiutant
Debiutant

Spotkania autorskie

Postautor: mrs.durst1 » sob 14 wrz 2019, 21:46

Katka pisze:Source of the post
mrs.durst1 pisze:Generalnie ze spotkaniami autorskimi to mam niezłe przeboje. Dostałam chyba z 25 wiadomości w przeciągu 2 miesięcy, wszystko ładnie pięknie owszem, ale za darmo.
Jedna babka z przedszkola to się zdziwiła, że ja w ogóle chcę kasę, a zamiast niej zaproponowała, żebym zostawiła ulotki reklamujące książkę...
W jednej księgarni jest cykl spotkań "współfinansowanych z...", ale jak poszłam na spotkanie, żeby się dogadać to właścicielka uprzedziła, że nie dostanę wynagrodzenia i ogólnie to powinnam się cieszyć, że takie spotkanie mi zaproponowała i że to zaszczyt dla mnie, że się w jej księgarni pojawię.
Usłyszałam jeszcze parę innych rzeczy, po których miałam chec jej powiedzieć, żeby :shhh: :shhh: :shhh: ale dałam już wcześniej słowo, że przyjdę i umieściła informację na fb o spotkaniu tam, więc nie chciałam sobie mieszać.

:shock:
Brzmi to wszystko strasznie.

Daj spokój... Nie wiem czy każdy debiutant jest tak traktowany, ale ogólnie to jakaś masakra.

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz

Spotkania autorskie

Postautor: Navajero » sob 14 wrz 2019, 22:25

Nie tylko debiutant, ja miałem straszniejszą przygodę, ale to nie na forum :)

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."

dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
mrs.durst1
Debiutant
Debiutant

Spotkania autorskie

Postautor: mrs.durst1 » sob 14 wrz 2019, 23:25

Navajero pisze:Source of the post Nie tylko debiutant, ja miałem straszniejszą przygodę, ale to nie na forum :)

Oj tam oj tam :)

Wróć do „Jak wydać książkę w Polsce?”